Klasiska atruna

Ziņu veidoja Ģirts | 23:44 | , | 3 comments »

Kāda ir visbiežāk izmantotā atruna lai kaut kur neiesaistītos? Pareizi padomāji - nav laika un nav naudas :)
Par šo tēmu GNLD konferencē dzirdēju labu pretargumentu.
Cik laika cilvēki vidēji nedēļā pavada pie televizora ekrāniem? Izrādās, ka 20-50 stundas. Šķiet, ka tā nav? Esi godīgs un parēķini. Nopietnībai piemeklēju arī grafiku no viena pētījuma par šo tēmu.
Ieteikums. Pārdod televizoru un Tev būs gan laiks, gan nauda biznesa uzsākšanai :).
Pie Tam lai sāktu savu biznesu ar GNLD nevajag nemaz tik daudz, nieka 32Ls.

3 comments

 1. Nils // 18 oktobris, 2007 20:58  

  television... the new nightmare hehehe

 2. Ģirts // 11 oktobris, 2009 09:03  

  Te atradu rakstiņu par situāciju Latvijā šobrīd.
  http://www.financenet.lv/zinas/kompanijas/article.php?id=249141
  Pētījums parāda tendenci, ka samazinoties televīzijas skatīšanās ilgumam, iedzīvotājiem palielinās vēlme ierobežot savu pavadīto laiku pie televizora. Tikai 22% no iedzīvotājiem, kas skatās televīziju vairāk nekā četras stundas dienā, vēlas ierobežot pavadīto laiku pie televizora. Samazinoties skatīšanās ilgumam līdz 1 stundai, to iedzīvotāju skaits, kas vēlas kontrolēt pavadīto laiku pie televizora, palielinās gandrīz divas reizes.

  IZZI attīstības direktore Sandra Kraujiņa skaidro: „Televīzija ir kļuvusi par ikviena Latvijas iedzīvotāja svarīgu dzīves sastāvdaļu. To parāda pētījuma rezultāti – 98% iedzīvotāju televizoru ieslēdz vismaz reizi dienā. Droši varam teikt, ka televīzija ir kļuvusi par mūsu informācijas avotu, izklaides un atpūtas iespēju. Pieaug arī to cilvēku skaits, kas cenšas ierobežot televīzijas skatīšanās ilgumu, vienlaikus izvēloties tikai tādus kabeļtelevīzijas komplektus, kas atbilstu viņu interesēm.”

  Pētījuma dati parāda, ka savu laiku pie televizora īpaši cenšas ierobežot divas sabiedrības grupa – 55% zemnieku un 33% augsta vai vidēja līmeņa vadītāji. Savukārt nedaudz vairāk kā 70% skolnieku un studentu, kā arī individuālā darba veicēji laiku pie televizora neierobežo.

  Kopumā 71% iedzīvotāju pie televizora pavada vairāk nekā 2 stundas dienā, no tiem aptuveni puse televizoru skatās vairāk nekā 4 stundas.

  Interesanti, ka uzņēmēji, firmu vadītāji un zemnieki (kas arī pēc būtības ir uzņēmēji) laiku pie TV ierobežo. Kādu lomu TV ieņem tavā dzīvē?

 3. AGITA, // 15 oktobris, 2009 17:57  

  iesaku izveidot laika kontroles grafiku, mēnesi 30 dienas sekot līdzi un pierakstīt, kā Es tērēju savu laiku no pl.8 līz 23 (katru stundu). Tad arī noskaidrosies reālā situācija, kāpēc esi tur , kur esi:)...un kāpēc nedzīvo vairs savu dzīvi....

Komentāra publicēšana