Video, kurā Aleksejs Ļedjajevs intervē pasaulē plaši pazīstamo finanšu konsultantu Bodo Šeferu.

Tiek intervēts cilvēks, kurš pats septiņu gadu laikā ir nopelnījis pirmo miljonu un savās grāmatās, semināros un audiolekcijās māca, kā citiem to izdarīt.

Intervijā Bodo Šefera kungs dalās par ģimenes nozīmību un personīgā trennera nepieciešamību.

Viņš uzsver, ka pats smagākais brīdis ir treneru maiņa, jo katram trenerim ir savs latiņas augstums. Kad sportists ir sasniedzis noteiktus augstumus un vēlas nopelnīt vēl vairāk, viņam jāmaina treneris, un psiholoģiski tas ir ļoti smags process.

Bieži cilvēki nenovērtē iespēju veidot attiecības ar bagātiem un dzīvē panākumus sasniegušiem cilvēkiem. Labākajā gadījumā, mēs lasam viņu uzrakstītas grāmatas. Man šai ziņā paveicās, jo tuvs bērnības draugs pamanījās šai dzīvē, materiālā ziņā, diezgan daudz ko sasniegt. Viņs piekrita ar mani veidot kopīgu biznesu un es daudz ko no viņa varēju mācīties. Taču negrasos apstāties :)
Arī Salamans (Sal.p. 20:50) ir atzīmējis, ka tas ir gudrs, kurš spēj mācīties no citiem (Padoms vīra sirdī ir kā dziļš ūdens, bet gudrs vīrs saprot, kā to izsmelt).


Lai vai kā skatieties interviju ar Bodo Šeferu un pasmeliet kaut ko sev.

Ja gribat palasīt viņa grāmatas un biogrāfiju varat to izdarīt šeit.
4 comments

 1. Anonīms // 27 februāris, 2008 09:19  

  Laikam katram cilēkam ir savs dzīves mērķis, man gan nav galvenais būt ļoti bagātam (nauda netrauce :), bet garīgie mērķi. Bet dažas lietas man ļoti patīka, piemēram: bez grūtībām nev īsti neko iemācīties; veiksme nepalīdz augt ka cilvēks; un ka ir vajadzīgs treneris! Noteikti katrs var atrast kaut ko labu sev no tā visa!!

 2. Zigmars Rozentals // 01 marts, 2008 01:12  

  Tiešām labs! :) Labi pateikts par problēmām!

 3. Mani sauc Līga // 02 marts, 2008 19:45  

  paldies , loti labs materiāls
  Liga

 4. Parfum // 10 jūnijs, 2014 11:32  

  No tā var arī mācīties :)

Komentāra publicēšana