Noslēpums - The Secret

Ziņu veidoja Ģirts | 22:03 | | 5 comments »


Austrālijas entuziastu grupas radītā filmā uzmeklēti ļoti daudzi populāri cilvēki, kuri šodien zina vienu no lielākajiem noslēpumiem – kā darbojas Visuma spēki. Viņi vēlējās ar šīm zināšanām dalīties ar visiem cilvēkiem.

Un tā – nedaudz vēstures. Šis noslēpums nāk no dziļas senatnes, no Ēģiptes piramīdu laikiem (acīmredzot, kā viens no iztēles iespēju noslēpumiem, - autora piezīme). Daudzreiz to pūlējās no cilvēkiem noslēpt, daudzas senatnes slavenības un valdnieki par to zināja, bet, acīmredzot negribēja, lai tas kļūtu zināms plašām ļaužu masām. Bet šodien šīs zināšanas kļūst pieejamas daudziem cilvēkiem, droši vien tāpēc, ka nu tam ir pienācis laiks.

Šis noslēpums jums var dot visu, ko jūs vēlaties. Laimi, veselību un uzplaukumu. Jūs varēsiet kļūt par to, par ko vēlaties. Ar cilvēkiem katru dienu notiek brīnumi. Brīnumainas izdziedināšanās, apbrīnojamas izmaiņas finansiālajā stāvoklī, brīnumjauki stāsti par attiecību mainīšanos starp cilvēkiem. Ja vien cilvēki zina, kā pagriezt dzīvi virzienā, kuru viņi vēlas.


Kas ir šis NOSLĒPUMS? Ko tik rūpīgi no cilvēkiem slēpa aiz septiņiem zīmogiem? Noslēpums ir vienkāršs. Kosmiskais likums ir precīzs un pilnīgs. Tikai divi vārdi:


PIEVILKŠANĀS LIKUMS

Pilnu filmas tekstu (ievadvārdus arī ņēmu no turienes) latviešu valodā var atrast šeitNo savas puses varu piebilst, ka man kā kristietim tas pārāk liels noslēpums nešķiet (Lūdziet tad Jums taps dots ... Mateja ev. 7:7) utml. rakstu vietas mums to atklāj jau pāris gadu tūkstošus.
Tai pat laikā, netraucē paskatīties uz to vizuāli un nedaudz no cita skatu punkta.

5 comments

 1. Anonīms // 31 marts, 2008 14:16  

  Es arī atradu dazhas lietas no taa visa kas mani iedvesmoja, bet noteikti ta nav mana dziives ideeja....Ticu ka nevis mees izleemam par lietaam bet Dievs, un "the secret" nav bibliska lieta ka piem. Oprah saka.... kam interese kristiiga pieeja varat lasiit sheit http://www.douglasjacoby.com/view_article.php?ID=5461 Helena

 2. Anonīms // 07 jūlijs, 2008 21:00  

  loti laba filma,man taa palidzeja!!!

 3. Anonīms // 13 augusts, 2008 19:48  

  Mistiskais buļļa sviests. :D

 4. Anonīms // 18 aprīlis, 2011 22:49  

  Juus at iedomaties nespeejat kaa mainas mana dziive....

 5. Anonīms // 22 aprīlis, 2011 16:30  

  Piekrītu Helēnai.

Komentāra publicēšana