Kā jau iepriekšējā rakstā teicu, sākšu lēnā garā sniegt info arī par GNLD piedāvātajiem produktiem un personīgo pieredzi.
Esmu diezgan veselīgs puisis un domāju, ka ļoti labs klients savai ģimenes ārstei, jo apmeklēju viņu tikai lai aizvestu pie viņas savus bērnus, kuri bērnudārzā ik pa laikam noķer kādu vīrusu. Līdz ar to nevaru par sevi stāstīt biju tik slims un nu pilnīgi vesels. Ir cilvēki, kuri izteiktāk ir novērojuši veselības uzlabojumus lietojot pārtikas piedevas. Vienu lietu, ko esmu pie sevis novērojis, kas man ir pazudis, tās ir "aukstumpumpas". Kādreiz, pirms sāku lietot GNLD pārtikas piedevas, diezgan regulāri "noķēru" tās. Nedaudz kaut kur nosalu, dušā vai ārā un gatavs. Nu jau kādu gadu tās man nav bijušas, pie tam vasaras sezonā pārvietojos ar motorolleru uz kura braucot laiku, pa laikam izdodas nosalt. Domāju, ka tas ir pateicoties pārtikas piedevām.
Ja vēlaties iegādāties, sazinieties ar mani 29246969. Carotenoid complex cena klientiem ir 31,80Ls (dārgākā no GNLD pārtikas piedevām, taču ļoti efektīva). Bundžiņā 90 kapsulas. Reģistrējoties par GNLD sadarbības partneri lētāk.

2 comments

  1. Anonīms // 12 augusts, 2008 19:02  

    Diez vai var lepoties ar to,ka neapmeklē ģimenes ārstu.Arī veselam cilvēkam kontroles nolūkā ir reizi pusgadā jānodod analīzes un reizi gadā jāuztaisa plaušu rentgens.
    Staigā šitādi pa pasauli,rij kaut kādus dranķus un pēc diviem gadiem atnak pie ārsta,sakot,ka kaut kas nav lāgā,bet tur jau vēzis ar metastāzēm visur,kur vien var būt.Uztaisa bēdīgu ģimi un saka:" Dakter,glābiet!",bet nekā vairs darīt nevar.Un tad radi iet apkārt pa pasauli bļaujot,cik slikts ārsts,neizglāba mūsu radinieku.Tikai to,ka radinieks drusku pastulbāks un nolaidīgi attiecas pret savu veselību,neviens neņem vērā.

  2. Ģirts // 12 augusts, 2008 23:14  

    Pirmajai komentāra daļai piekrītu. Kopumā uzskatu, ka profilakse ir labāka par neatliekamo medicīnisko palīdzību. Tā kā komentārs vietā. Paldies.
    Savukārt tas "draņķis" ko tādi, kā es staigā pa pasauli un rij, ievērojami palīdz manai veselībai, ko esmu sajutis uz savas ādas un ne tikai, video ir par to, ka zinātniskie pētījumi ir apliecinājuši šīs pārtikas piedevas augsto efektivitāti, kuru lietojot tikai 20 dienas, cilvēka imunitāte uzlabojas par 37%. Starp citu tā palīdz cīnīties ar Tevis pieminēto slimību.

Komentāra publicēšana