4life

Ziņu veidoja Ģirts | 14:07 | | 70 comments »

4Life ir 10 gadus jauna kompānija, kura ļoti strauji attīstās internacionālajā tirgū. Centrālais 4Life ofiss atrodas ASV Jutas štatā, bet šobrīd tā darbojas jau vairāk kā 40 pasaules valstīs. Kompānijai ir sava attīstības un pētniecības nodaļa, kā arī izveidots spēcīgs zinātniskais pētniecības centrs. Kompānijas vadošai produkts ir transferfaktors (Transfer Factor XF®) un transferfaktoru saturoša produkcija.


Doktors H.Š.Lourens (H.S.Lawrence) 1949. gadā izdarīja revolucionāru atklājumu, kas atvēra jaunu lappusi imunoloģijā. Viņš atklāja iepriekš nezināmas substances, kam ir ārkārtīgi svarīga loma imunitātes nodrošināšanā, un nosauca tās par transferfaktoriem. Transferfaktorus ieguva no asinīm. 1991.gadā Dr.Makkoslands (McCausland, Ph.D) atklāja, ka transferfaktori nav katrai sugai specifiski, tādējādi tāda paša sastāva transferfaktorus var iegūt, piemēram, no govs pirmpiena un olas dzeltenuma. 1998.gadā kompānija 4Life patentēja transferfaktoru iegūšanu no šiem avotiem.


Transferfaktors ir informatīva molekula, kas liek imūnsistēmai atjaunot tās dabiskās spējas atpazīt organismā baktērijas un likt organismam cīnīties ar dažāda veida vīrusiem. Tādējādi atšķirībā no lielākās daļas pārtikas piedevu, kas domātas, lai nodrošinātu normāli funkcionējošu imūnsistēmu ar „celtniecības materiāliem”, TF ir imūnsistēmas „intelekts”. Tieši imūnā informācija un „apmācība” ļauj imūnsistēmai efektīvi veikt savu funkciju.
Transferfaktori ir neliela peptīdu ķēdīte, kas sastāv no 44 aminoskābēm. Kompānijas 4Life transferfaktori un tos saturošie produkti ir pieejami kā pārtikas piedevas. Daudzās valstīs tie ir iekļauti ārstu rokasgrāmatās kā efektīvs un rekomendējams papildlīdzeklis ārstēšanā, bet faktiski šī produkcija ir domāta kā profilaktisks līdzeklis imūnās veselības uzturēšanai.
Produkta unikālās iespējas ir devušas lieliskus rezultātus veselības profilaksē un unikālus rezultātus daudzu slimību (onkoloģija, sirds un asinsvadu slimības, psoriāze u.c. ādas slimības, prostata, hroniskās slimības u.c.) ārstēšanā.
4Life mārketinga plāns nav mainījies kopš tā izstrādāšanas 1998.gadā, tas ir vienkāršs un draudzīgs katram dalībniekam.


4Life mārketinga plāna unikalitāte ir tā, ka ikmēneša kvalifikācija ir tikai produktu iegāde savai personīgajai lietošanai. Produkti nav paredzēti pārpārdošanai! Turklāt pilnīgi visi produktu iegādājas par vienādu cenu. Katrs pats personīgi produktus pasūta caur savu interneta lapu, un tie tiek piegādāti pa pastu uz mājas adresi.
Par katra jauna lietotāja piesaisti piesaistītājs saņem no kompānijas atlīdzību, tāpat arī atlīdzība tiek saņemta par visas struktūras pasūtījuma apjomu – līdz pašam pēdējam struktūras līmenim. Kompānija 4Life ir izstrādājusi arī unikālu bonusu sistēmu, kas ik mēnesi tiek piedāvāta visiem distributoriem.
Atlīdzība tiek saņemta čeka veidā. Iesaistīšanās notiek veicot pirmo pasūtījumu (kas ir paredzēts tikai personīgai lietošanai) caur personu, kura ir pastāstījusi par produktu un kompāniju 4Life.
4Life devīze ir „Kopā, veidojot cilvēkus” (Together, building people). Rūpējoties par savu veselību, ir iespēja arī nodrošināt savu materiālo stāvokli! Un tādējādi piepildīt savus sapņus un mērķus!

Būt veselam ir stilīgi.
4Life neatkarīgais pārstāvis
Oskars Feldmanis oskarsff@gmail.com

70 comments

 1. Ģirts // 08 maijs, 2008 16:00  

  Produkciju sūta no štatiem, vai te Latvijā/Baltijā ir pārstāvniecība?

 2. Anonīms // 08 maijs, 2008 23:19  

  Produkciju sūta no ASV, kur ir vienīgā produkcijas ražotne (produkcija atbilst ASV standartiem),produkts ir sertificēts Eiropā, Baltijā nav pārstāvniecības, nesen tikai Barselonā atvērās Eiropā pirmais informatīvais ofiss.

 3. Unknown // 15 maijs, 2008 23:41  

  Oskar,kas ir tas,kas šajā kompānijā ir īpašs,nepārspējams,kas Tevi te piesaistīja?

 4. Anonīms // 16 maijs, 2008 13:12  

  Tas ir dzīvesveids, šeit nav lineāra darba, bet ir regulāri ienākumi, kas neatsver lineāros darbus, unikāls produkts, regulāra ceļošana pa pasauli un draugi, kuri viens otru pabalsta!

 5. nothing // 28 maijs, 2008 13:48  

  Visas tīkla mārketinga kompānijas saka, ka viņu mārketinga plāns ir vislabākais un ienesīgākais - kāpēc lai es ticētu,ka šis ir tāds? Kas to atšķir no citiem un kur slēpjas viņa unikalitāte?

 6. Anonīms // 28 maijs, 2008 15:38  

  Mārketinga plānu izstrādāja ASV vadošie finansu speciālisti. Plāns ir izstrādāts gadu. Mārketinga plāns nav mainīts no kompānijas dibināšanas dienas. Izmaksas ir 64%uz šo dienu tās sasniedz 56,5 %. Plāns ir reāli izpildāms. Personīgi es, neesmu atradis labāku un draudzīgāku mārketinga plānu, jo visiem ir izdevīgi vienam otru pabalstīt un palīdzēt.

 7. Unknown // 29 maijs, 2008 23:27  

  Girts, šodien atsūta jaunumus,Latvijā šis mārketinga veids tiek kontrolēts.Kā tas skar kompāniju 4life?

 8. Anonīms // 30 maijs, 2008 14:45  

  Kompāniju 4Life tas neskar pilnībā, jo produkcija ir sertificēta, patentēta, pētīta un atzīa daudzās pasaules valstīs. Personīgi mani priecē tas, ja šie noteikumi tiks atbilstoši kontrolēti, tad patērētājs tiks aizsargāts no nekvalitatīviem uzturbagātinātājiem, lidz ar ko nekvalitatīvu uzturbagātinātāju izplatītāji nemetīs ēnu kvalitatīviem uzturbagātinātājiem.

 9. Anonīms // 04 jūnijs, 2008 21:47  

  man bail, ka no šī produkta var rasties pieradums!!

 10. Oskars Feldmanis // 04 jūnijs, 2008 23:25  

  No šī produkta var rasties pieradums (bet nevar rasties atkarība), katram pašam ir jāizvēlas kā viņš grib justies un izskatīties. Lietojot šo produktu tiek uzlabota un apmācīta imūnsistēma un imunitāte. Produktu lietot ir tāpat kā uzņemt pārtiku -vai no maizes, desas, kartupeļiem un citiem ikdienā lietojamiem produktiem mums ir pieradums ?

 11. Unknown // 02 jūlijs, 2008 15:01  

  Vai var lietot grūtnieces un zīdaiņi?vissforsi

 12. Anonīms // 02 jūlijs, 2008 16:46  

  Šo produktu var lietot gan grūtnieces, gan zīdaiņi, jo Transfēr Factor ir iegūts no govs pirmpiena, kas ir identiski mātes pirmpienam, ko zīdainis pēc piedzimšanas saņem pirmajās trīs dienās no mātes pirmpiena. Ja māte baro bērnu ar krūti un lieto Transfer Factor tad papildusu arī zīdainis to saņem caur mātes pienu, līdz ar ko tiek veicināta un stiprināta gan mātes, gan bērna imūnsistēma un imunitāte.

 13. Anonīms // 07 jūlijs, 2008 13:34  

  Vai šis produkts var izraisīt alerģiju vai kādas citas blakusparādības?

 14. Anonīms // 07 jūlijs, 2008 22:41  

  Šis produkts nevar izraisīt alerģiju vai kādas citas blakus parādības, parasti alerģiju izraisa lielās piena olbaltumvielas, bet TF ir izfiltrēts govs pirmpiens no kā ir atdalītas mazās molikulas, kas tālāk apstrādātas, tās cilvēkiem alerģiju neizraisa.

 15. Anonīms // 15 jūlijs, 2008 17:25  

  Lasot komentārus, papētot projektu liekas viss pietiekošo caurspīdgs un saprotams, bet ko tieši Man var dot projekts un produkts kopumā...?

 16. Anonīms // 15 jūlijs, 2008 21:30  

  Vienā vārdā tā ir brīvība - manā izpratnē brīvība sevī ietver finansiālu neatkarību, dzīvesveidu, veselību - un šo visu sniedz projekts 4 Life.

 17. Anonīms // 24 jūlijs, 2008 10:39  

  Vai ar Transfer Factor var izārstēt tādas slimības kā C hepatīts, salmoneloze....???
  Vai šis produkts var palīdzēt arī pēc muguras operācijām, ja daļēji izņemti starpskriemeļu diski?

 18. Anonīms // 24 jūlijs, 2008 12:29  

  Latvijā ir ļoti labi rezultāti C hepotīta ārstēšanā izmantojot TF, kā arī salmonozes, pie salmonozes svarīgi ir periods pēc atveseļošanās, jo tas atstāj graujošu iedarbību organismā 'tādēļ obligāti āsrtēšanā izmantot TF, šis produkts ir ļoti ieteicams pēc visām operācijām ! Ja TF lieto jau konkrētas slimības ārstēšanai, tad katrai slimībai ir savas devas ! Visas devas ir saskaņotas vai ir iespēja saskaņot ar konkrētiem speciālistiem, mediķiem, bet vienu varu pateikt - rezultāti slimību ārstēšanā ir fantastiski !

 19. Anonīms // 24 jūlijs, 2008 12:45  

  Kā tad lai izskaidro to, ka mana paziņa dzer šo brīnumlīdzekli TF jau vairāk nekā divus gadus, bet analīzes C hepatītam nav mainījušās, bet gan pretēji solītajam tās laiku pa laikam pasliktinās!!!

 20. Anonīms // 24 jūlijs, 2008 23:25  

  Pirmkārt es nezinu, ko tava paziņa konkrēti lieto un kādās devās, otrkārt viņa varētu sazināties ar speciālistiem mediķiem, kuriem ir rezultāti C hepatīta izārstēšanā aptuveni gada laikā izmantojot TF!

 21. brutto_bloKs:) // 09 oktobris, 2008 18:00  

  Kur es varu iegādāt 4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula un cik tas maksā?

 22. Anonīms // 09 oktobris, 2008 20:35  

  Produkciju tai skaitā Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula var nopirkt caur saitu, pirmo reizi kopā ar cilvēku no kā uzzināji, tad tālāk patstāvīgi caur savu interneta majas lapu vai caur http://oskars.my4life.com, minētā produkta cena ir aptuveni 30 Ls. Ja ir jautājumi zvani 29107589 Oskars

 23. Anonīms // 08 novembris, 2008 01:14  

  Man ir patiess prieks par Tevi!!!

 24. Oskars Feldmanis // 08 novembris, 2008 09:30  

  Paldies Tev Jutta :) man ir ari prieks par mums visiem un par to, ka mūsu projekts veiksmigi attīstās :)lai Tev viss iecerētais un ieplānotais piepildās!

 25. Anonīms // 11 februāris, 2009 13:39  

  Oho! Šeit ir laba informācija latviski par 4Life :) Ieteikšu arī citiem.

  Piekūns

 26. Anonīms // 11 februāris, 2009 14:43  

  Paldies.

 27. Anonīms // 02 aprīlis, 2009 19:09  

  man šķiet dīvaini.... pelnīsim naudu un lietosim visi kopā kaut kādas zāles..... tas skan dīvaini... vai pirms tam gan nevajag konsultēties pie kāda ārsta??? un ir taču cilvēkam dabīgā imunitāte. vai lietojot un pārtraucot lietot zāles šī dabīgā imunitāte nenomirst, jo kādu laiku ir slinkojusi??

 28. nothing // 02 aprīlis, 2009 21:27  

  Sveiks,anonīmais lasītāj!
  Pirmkārt,transfērfaktors nav zāles,bet gan tavas,manas un mūsu visu imūnsistēmas SASTĀVDAĻA. Un ir simtiem ārstu,kas izmanto TF papildus tradicionālajai medicīnai, bieži vien tradicionālo ķīmisko ārstēšanu pat atmetot. Turklāt TF tavu "dabīgo imunitāti" apmāca,nevis strādā viņas vietā ;)
  ja vēl jautājumi - droši!
  Liene

 29. Anonīms // 17 aprīlis, 2009 09:33  

  Man patīk viss tik caurspīdīgs,viss tik paredzams un viss tik labs ,kad nau kur piesieties,visi kļūsim bagāti veseli,brīvi un plivināsimies gaisā īstenība visas teorijas pamatā ir ticēt un vēlreiz ticēt,jo to tiesam ir zinatnieki pierādījuši,kad ticība un labklājība ir viss labākās zāles.JEBKURš VAR IZDOMāT PRODUKTU,NOPATENTēT UN IESTāSTīT,KAD VIņA PRODUKTS IR PATS DABīGāKAIS UN LABāKAIS.GALVENAIS ATRAST CILVēKUS KURI TAM TIC UN KURI GRIB NEKO NEDARīT.!!!!

 30. Oskars Feldmanis // 17 aprīlis, 2009 11:29  

  ticībai ir liels spēks, ir arī placibo efekts, kurš diemžēl nestrādā uz dzīvniekiem un zīdaiņiem arī to ir pierādījuši zinātnieki :) viss šai dzīvē ir iespējams gan plivināties pa gaisu, būt veselam :) bez neko nedarīšanas pat neatradīsi cilvēkus kas tam tic :)

 31. Unknown // 29 maijs, 2009 02:59  

  Tested Stuff :)
  Viss Čiki =)

 32. Aivars Zariņš // 14 jūlijs, 2009 13:37  

  Anonīmie parasti izklausās pēc "esmu no citas kompānijas un mani biedē konkurenti".
  Labāk nāciet uz 4Life un nebūs jātērē laika konkurentiem - mums tādu nav :)

 33. Anonīms // 15 oktobris, 2009 18:52  

  Varbūt pesimists, varbūt kas cits! Nedomāju, ka produkts ir slikts, drīzāk uzskatu, ka tas ir labs. Nepievilcīgi liekas cenas apjoms par vienu produktu. Kā jau tika aprunāts, ja sāksi lietot pieradīsi pie labās pašsajūtas un tad nu nāksies ziedot lielas summas. Kā ir ar pirktspēju? Zinu, cilvēku ir daudz un radīsies, kas vēlas pirkt produktu. Taču sabiedras vidusslānis ir diezgan niecīgs salīdzinājumā ar bāgāto šķiru un līdz ar to šaubos par pirktsēpēju. Ja, ja! Lai gūtu rezultātus ir jāstrādā!

 34. Oskars Feldmanis // 16 oktobris, 2009 11:55  

  Drīzāk anonīms nevis pesimists :)tas ir Jūsu viedoklis :)katram pašam ir jāizvērtē kas ir maza un kas ir liela summa, tāpat kāds ir mazs un kāds ir liels ienākums :) kad cilvēks ir nonācis līdz kritiskai situācijai un operācijas izmaksa ir 300 Ls un katra nākamā uzturēšanās diena slimnīcā maksā 37 Ls, kādēļ tad vairs neiet runa par dārdzību vai lētumu ?

 35. Anonīms // 17 oktobris, 2009 21:54  

  Palasīju grāmatu un pameklēju informāciju par tīkla mārketingu un nu jau pats sāku apdomāt par šadu iespēju. Kad būšu izlēmis, tad došu ziņu:)
  Pesimsts :D

 36. Oskars Feldmanis // 19 oktobris, 2009 09:17  

  manas koordinātes Jums pesimist :) ir pieejamas :) veiksmigu dienu !

 37. Anonīms // 18 novembris, 2009 09:55  

  Kaadus nodokljus juus maksajiet LR?

 38. Anonīms // 18 novembris, 2009 10:43  

  Vai 4life produkcija atbilst visām ISO 9001:2000 standarta prasībām?

 39. Oskars Feldmanis // 18 novembris, 2009 17:13  

  nodokļus maksājam LR likumdošanas noteiktā kārtībā!

  produkts atbilst eiropas standarteim ir sertificēts (nemelošu par noradītiem standartiem neesmu interesējies).

 40. Anonīms // 18 novembris, 2009 19:43  

  Vai juusu kompaanija ir regjistreeta kaa LR nodoklju masaataajs, ja jaa tad kaads buutu shiis firmas nosaukums vai registraacijias nr. un ja nee tad kaadaa veidaa juusu kompaanija nomaksaa PVN par ievesto produkciju?

 41. Anonīms // 18 novembris, 2009 21:05  

  Ok, tad kaadi kvalitaates sertifikaati jums ir un kaa var ar tiem iepaziities?

 42. Oskars Feldmanis // 19 novembris, 2009 14:27  

  Esmu pieradis strādāt ar reāliem cilvēkiem, tādēļ man nepatīk strādāt ar anonīmiem rakstītājiem. Manas koordinātes ir pieejamas līdz ar ko es pats arī esmu pieejams. Sertifikāti ir, nodokļu nomaksa notiek. Sīkāk izskaidrošu personīgi ja ir vēlme darboties. Visa informācija ir pieejama internetā, tagad ir jauna mājas lapa latviešu valodā, kur pagaidām informācija ir skopa, bet drīzumā tā tiks aprīkota ar visiem nepieciešamiem materiāliem un jums interesējošām atbildēm. www.globalremedy.info

 43. Anonīms // 19 novembris, 2009 19:15  

  Nu ja ir sertifikaati, tad kur? Ja maksaajiet nodokljus, tad kaa? Pagaidaam izskataas ka juus izskataties peec kaktu kantora ar apshaubaamu reputaaciju ja nespeejat dot primaaru biznesa informaaciju!

 44. Oskars Feldmanis // 20 novembris, 2009 15:19  

  Droši vien ja es būtu kaktu kantoris es savas koordinātes tik droši neliktu publiskā telpā, bet strādātu anonīmi :)

 45. Anonīms // 21 novembris, 2009 09:10  

  He he... tikko savas koordinaates ieliec internetaa Tu vairs neskaities kaktu kantoris? Klau, man te vel viens jautaajums... vai 4life savos produktos pielieto E piedevas, ja jaa tad kaadas un vai vinjas neizraisa alergjiskas reakcijas? :)

 46. Oskars Feldmanis // 21 novembris, 2009 21:01  

  pielieto E pieevas sulā (kā dabīgās piedevas) sastāvs ir uz iepakojuma, alerģiju neizraisa klasiskie produkti kuriem nav zālīšu piemaisījumi, pārējiem jāskatās katram individuāli !

 47. Oskars Feldmanis // 22 novembris, 2009 12:58  

  Liels paldies par komplimentiem :) zini tie kas grib tie atrod :) par to web lapu padomāšu, bet ir plānā jauni veidi kā pa taisno iziet :) runājot par mājas lapu protams tā pašlaik ir skopa :) bet tiks izlikts skelets, kurš tālāk tiks apaudzēts ar informāciju :)tādēļ ja ir ierosinājumi un papildinājumi gaidam ar lielāko prieku - sūtiet uz e pastu globalremedy@gmail.com jo tas būs kā labs papildlīdzeklis ko var izmantot visi :)aktīvāks darbs pie mājas lapas tiks uzsākts pēc divām nedēļām, kad atgriezīsimies no Indijas.
  Paldies
  Osis :)

 48. Anonīms // 29 decembris, 2009 22:56  

  Labriit... Oskar... kaa Indija?

 49. Oskars Feldmanis // 30 decembris, 2009 09:22  

  Labrīt :) baigi labi!

 50. Anonīms // 28 janvāris, 2010 09:58  

  Tikai neviens te neuzraksta,ka tā produkta cena ir sākot no 30LS un uz augšu.Un it sevišķi krīzes apstākļos cilvēki to nevar atļauties

 51. Oskars Feldmanis // 28 janvāris, 2010 10:32  

  Nevajag sevi pielīdzināt visiem cilvēkiem, tas nenozīmē ja Tu nevari atļauties tad arī pārējie to nevar, citiem krīze velkas visu mūzu.

  Veiksmigu dienu :)

 52. Anonīms // 28 janvāris, 2010 12:26  

  Es atļauties varu,bet neredzu jēgu tiem produktiem,jo imunitāte man ir ļoti laba.Pelna jau tie,kas ir pašā augšā,bet pārējie tikai nes peļņu tiem,kuri ir augšā

 53. Oskars Feldmanis // 28 janvāris, 2010 12:28  

  Man prieks ka Jums ir laba imunitāte, bet lai nesanāk Jums maldīgs priekšstats par peļņas iespējām ieteiktu iepazīties ar šīs kompānijas mārketinga plānu.

 54. Anonīms // 06 februāris, 2010 09:19  

  šitas viss ir tāds sūds,ka to mēslu var iebāzt di*sā.jums vajadzeetu taa ka pirmo devu dod par velti un peec tam par to jaamaksaa...

 55. Oskars Feldmanis // 06 februāris, 2010 20:55  

  katram ir tiesibas uz savu viedokli!

 56. Ģirts // 10 februāris, 2010 06:43  

  Novērojums no malas un viela pārdomām. Kāpēc visas negācijas cilvēki raksta anonīmi, bet tie kas sniedz info dara to atklāti?

 57. nothing // 13 februāris, 2010 12:25  

  Ģirt, pievienojos Tavam komentāram & jautājumam.

 58. Anonīms // 20 februāris, 2010 14:46  

  izsmējos no sirds!:) es gribētu pamēģināt to jūsu dzērienu(vai ēdienu):),bet newiens man naw par viņu izstāstijis,es pats te šai lapai uzkūlos! Kaspars Poļakovs.

 59. Oskars Feldmanis // 21 februāris, 2010 11:13  

  ja interesēs es varu izstāstīt.

 60. Anonīms // 01 marts, 2010 10:59  

  Jā,būtu gan jāpadomā par šo preoerātu.Man ir pāri 60,bet esmu ņipra un dzīvespriecīga!Pa dārzu eju,ka put vien!Un,kāpēc gan nepaildzināt šo laimi?Pareizi Oskars raksta,zāles izmaksā daudz vairāk...Lai veicas!Jāsakrāj tikai naudiņa!

 61. Oskars Feldmanis // 01 marts, 2010 11:10  

  Paldies :)

 62. Ingrīda Ozoliņa // 14 marts, 2010 13:26  

  Atteicos no krūts vēža operācijas aiz dusmām,ka iepriekš neviens,ari onkologiskajā,kad griezos ar savu bumbuli,par operaciju nerunāja.Nu jau būs tūliņ 3 gadi,kad ārstējos gan pie dziedniekiem,gan imunologa,par 4life uzzinaju nejausi,pasūtīju caur paziņām no ASV un nu jau mēnesi arī lietoju.Gribēju uzzināt vai kaut kur ir informācija par cilvekiem,kas tādējādi izārstējušies jeb iekapsulējuši audzēju,kā arī par kādu cenu to var nopirkt šeit Latvijā.Paldies.Ingrīda

 63. Oskars Feldmanis // 15 marts, 2010 19:53  

  Labdien informācija loti plaša ir mājas lapās, bet ir arī Latvijā reāli gadījumi šādas slimības ārstēšanā, bet uzskatu ka publiskot viņu datus būtu nekorekti,tādēļ būtu ļoti labi ja Jūs man atsūtītu savu e - pastu sarakstē Jums varētu sīkāk paskaidrot. Cenas praktiski visur ir vienādas tikai katrā valstī atšķiras PVN un piegāde.

 64. Saulite // 07 oktobris, 2010 14:01  

  Labdien ! Pasaulē un arī Latvijā ir ļoti daudz uztura bagātinātāji, piemēram Vision un tagad uzzināju par 4 life! Interesanti uzzināt ko labāk lietot ????

 65. oskars feldmanis // 07 oktobris, 2010 18:37  

  vajag lietot tas kas ir nepieciešams :)jo katrā produktā un kompānojā ir ļoti labas lietas !

 66. Anonīms // 04 novembris, 2010 13:29  

  Gribētu dzirdēt reālas atsauksmes no reāliem lietotājiem Latvijā.Vai tādas jums ir?

 67. Oskars Feldmanis // 04 novembris, 2010 13:39  

  Jā ir :)

 68. Anonīms // 30 aprīlis, 2013 15:12  

  Pirms sākt lietot šo produktu, vai ir iespējams veikt kādas analīzes, lai konstatētu vai man vispār tas ir jālieto?
  ?

 69. Unknown // 08 marts, 2016 02:28    UniCredit Finance uznemumi
  777 # Romas dzelzcela stacija Road, italy
  Tel: +393512646127
  Laba diena visiem izlasot musu post online es sanemšanu no
  e-pasts. Paldies, lai atbildetu uz manu reklamu. Vispirms laujiet man iepazistinat sevi
  uz jums esmu Mr.Mr.Kenneth E Credit Company. Attieciba uz e-pastu, mes esam gatavi
  piedavat aizdevumus sabiedribas locekliem par 2% gada, bez jebkadam parbaudem
  un kreditu melnaja saraksta. Mes pieškirt kreditu, kas ir robežas £ 5,000.00 lidz
  £ 40,000,000.00 no Apvienotas Karalistes. Mes piedavajam bezmaksas aizdevumus, jo es
  bijas Dieva, un aizdevejs nevar pienemt chances.only intereset personai butu
  contanct mums uz musu privety e-pastu: (edwardkennethcredit@gmail.com)
  Mes dodam aizdevumus privatpersonam, uznemumiem un sadarboties neatkarigi
  no vinu gimenes stavokla, dzimuma, religijas, un vieta, bet ir jabut juridiskai
  nozime atmaksat aizdevumu noteiktaja laika, un stingri, lai butu
  cienigs uzticibas ..
  Paldies par sapratni..
  Sveicieni No Mr.Kenneth E

 70. fabrice // 04 augusts, 2017 19:21    Aizdevuma piedāvājums starp īpaši
  Sir, Madam, beidzot lauzt strupceļu, kas izraisīja
  bankām, jums ir Jūsu problēmu risinājums. Es esmu
  Konkrēti, es piešķirt aizdevumus ar īstermiņa un ilgtermiņa no
  € 2000 līdz € 800,000 ar atmaksas termiņu ļoti ļoti
  pieejama jūsu kredīta vajadzībām, lūdzu, sazinieties ar mani, thank you. e-pasts:
  fabriceauriol4@gmail.com

Komentāra publicēšana