Dr. Millera Holy tēja


Balstīta uz medicīniskā auga nosaukumu Svētais Dzelksnis, kuru izmanto jau 2000 gadus. Šī apbrīnojamā attīrīšanas tēja veiksmīgi tiek lietota vairāk kā 20 gadus.”
Dr. Millera Holy tēja – kuru formulēja doktors Bills Millers (zinātņu doktors Uztura zinātnēs) Džeksonā, Tenesijas štatā – ir unikāls, drošs augu maisījums, kurš sastāv tikai no dabīgām izejvielām; gatavots, lai maigi attīrītu gremošanas traktu un ķermeni.
Nosaukums ir ņemts no viena no tās komponentēm, tradicionāli un plaši izmantota auga, kas ir pazīstams kā Svētais Dzelksnis- Mārdadzis, taču netiek uzsvērta jelkāda reliģiska nozīme, lai gan pateicīgie tās lietotāji, kuri, pēc šīs tējas dzeršanas, paši izbauda atzīstamos veselības uzlabošanās faktu, bieži vien pateicas Dievam par šo dziedniecības dāvanu.
Doktora Millera Holy tēja var izmantot arī kā elementu jebkurā svara zaudēšanas programmā un ir daudz efektīvāks nekā Ķīnas Zaļā Tēja. Regulāri dzerot Holy tēju, tiek novērots ķermeņa tauku masas zudums un ievērojami samazinās vēdera un gurnu apkārtmēri. Dažiem cilvēkiem svars krītas ļoti ātri, taču rezultāti var atšķirties.
Kad liekais svars uzkrājas uz resnās un tievās zarnas iekšējām sieniņām, neviena diēta vai tauku zaudēšana, vai vingrinājumi nespēj palīdzēt tikt no tā vaļā. Taču Holy tēja var!
Ja jums piemīt uzpūšanās, izspiešanās vai tā saucamais „alus vēders”, tādā gadījumā Holy tēja spēj palīdzēt nomest kilogramus un samazināt jūsu vidukļa apkārtmēru.
Dr. Millera Holy tēja ir ar labu garšu un droša, ķermeni attīroša. Dr. Milleram piederošajās divās klīnikās jau vairāk kā 20 gadus gūst sekmīgus rezultātas.
To veiksmīgi izmantojuši cilvēki, kuri cieta no:
- Kuņģa dedzināšanas sāpēm
-gremošanas traucējumiem/vēdera sāpēm
-aizcietējumiem/ hemoroīdiem
-Zarnu darbības traucējumiem/ Krona slimības
- Sāpēm vēderā /Zarnu iekaisumiem
-Zarnu spazmām/Kolīta
-Gāzēm vēderā / gāzu uzkrāšanās
-Sliktas elpas / Sliktas ķermeņa smakas
- Atraugām/uzpūšanās
-Palielināts vēders
-Liekajiem taukiem/ liekā svara /Aptaukošanās
-Neveselīgas ādas / Niezes
-Jūtīgas ādas/ ādas apsarkumi /dermatīts/ psoriāze
-Alerģijas un siena drudzis / Ēdiena alerģijas
-Išiass
-Locītavu sāpes/ artrīts/ migrēna / galvassāpes
-bezmiegs / nemierīgs miegs
- Nepietiekošas enerģijas / aizmāršība / nepietiekama koncentrēšanās spēja.

Dr.Millers Holy Tea Club Mārketinga plāns

Dr. Miller's Holy Tea Club mārketinga plāns – ir svaigas vēsmas tīkla mārketingā...

Reāla produkcija un reāla kompensācija
Kompensācija jau sākas no brīža, kad sākam jūs nodrošināt ar Dr. Miller`s Holy Tea Club zāļu tēju, kas tiešām reāli uzlabo veselību.
Jūs nodrošina arī ar kompensāciju plānu, ko izstrādājuši pieredzējuši tīkla mārketinga darboņi. Mūsu sistēma motivē un dod iespēju katram mūsu biedram iespēju katru mēnesi nopelnīt līdz pat 5000$ un vairāk.
Un, lai to panāktu, viss sākas ar mazumiņu – Jums jānosponsorē divi vai vairāk cilvēki, kas arī lietos šo tēju. Sistēma atbalsta un atalgo visus mūsu pūliņus.
Mūsu produkcijas un mārketinga sistēma padara divu un vairāk cilvēku sponsorēšanu par ārkārtīgi vienkāršu un vieglu.
Lielākā daļa citu firmu Jums solīs lielu peļņu, taču kvalificēšanās, lai nopelnītu pat mazumiņu piedāvātajos mārketinga plānos, mūslaiku ikdienas dzīvē aizņemtajam cilvēkam ir par smagu un sarežģītu.
Dr. Miller's Holy Tea Club ir patiesa vēlme dot iespēju nopelnīt tiem, kas aizņemti citos biznesos. Tādas iespējas nepiedāvā neviena cita tīkla mārketinga kompānija.
Kamēr Jūs šo lasāt, gribētos, lai Jūs atvēlētu laiku un pilnībā izprastu mūsu kompensāciju plānu. Tas veidots tā, lai katram mūsu biedram nodrošinātu materiālu un finansiālu neatkarību. Ja tas ir tas, ko Jūs vēlaties, tad Dr. Miller's Holy Tea Club var to sniegt.
Viss sākas ar matricu 2 х 4. Tā ir maza matrica - 30 vietas, un tā ir veidota tā, ka katram kluba biedram pirmajā līmenī var būt tikai divi cilvēki. Ja Jūs sponsorēsiet vairāk cilvēkus, tie “kritīs” zemāk jūsu matricā zem citiem dalībniekiem – tiem, kam vēl nav divu sekotāju – viņu pirmajā līmenī. To sauc par saplūšanu un tā ir iespēja palīdzēt viens otram kā komandai. Taču, ja kāds gaida, lai citi paveic viņa darbu, lai pilnībā notiek saplūšana, to var arī nesagaidīt. Mūsu mārketinga plāns ir tā projektēts, ka katram ir jāuzņemas maza daļiņa atbildības – sponsorēt divus vai vairāk cilvēkus. Un mēs katrs esam
motivēti to izdarīt, jo rezultātā jebkurš biedrs var saņemt 5000$ un vairāk dolāru mēnesī.

Tējas cena vienam cilvēkam uz vienu mēnesi ir 40$ + 11$ piegāde pa pastu.


10 comments

 1. Anonīms // 12 decembris, 2008 13:23  

  cik vajag naudu lai iesaktu so biznesu

 2. Anonīms // 20 janvāris, 2009 18:44  

  Mēneša kvalifikācijai minimālā summa ir 47$, pēc šībrīža valūtas kursa tas ir ap 24.50 - 25 Ls.

 3. Anonīms // 21 aprīlis, 2009 11:21  

  Kadu laiku shad tad sekoju shai satikshanaas vietai tikliniekiem,jo, pagaidaam, citu vietu labaku neesmu atradusi ( latv.val.)....interesanti. Vai kaads no "malas" arii var pievienot kaadu SAVU informaciju, jeb shii majas lapa domata tikai vienas personas darbiibu reklamai?

 4. Ģirts // 21 aprīlis, 2009 11:51  

  Lai novērstu šo problēmu, radīju sociālo tīklu mlm darbiniekiem.
  Par to rakstīju šeit. http://www.tiklamarketings.lv/2009/01/tiklamarketings-20-socialais-tikls-mlm.html
  Tur var izpausties katrs.
  Protams, ka esmu atvērts sadarbībai arī šeit un ir autori, kas to jau izmantojoši sadaļā bezmaksas reklāma, kā arī ievietojot vai tulkojot rakstus. Par ko parasti norādu rakstu beigās un ielieku linkus uz šo autoru projektiem vai sociālā tīkla profiliem.
  Lai nav jāmeklē sociālā tīkla adrese www.tiklamarketings.ning.com

  Cerot uz sadarbību,

 5. Anonīms // 09 decembris, 2009 21:05  

  .Man ļoti bieži vaicā, kur var iegādāties tēju, taču nezinu atbildi uz šo jatājumu. Agrāk iegādājos pie konsultantes, diemžēl viņa izbraukusi no valsts. Dzīvoju Saldū, un nepazīstu nevienu, kas darbotos šajā jomā.

 6. Ģirts // 09 decembris, 2009 23:49  

  TM sociālajā tīklā ir šīs kompānijas domubiedru grupa. Varbūt kāds atsauksies. http://tiklamarketings.ning.com/group/wholewellnessclub

 7. Anonīms // 16 decembris, 2009 13:08  

  Labdien! Pirms paris meneshiem es teju iegadajos caur sho saiti ( nezinu kaa tagad ):
  http://holytea-club.net

 8. Iaso un Holy tēja // 16 aprīlis, 2010 15:47  

  Vairāk informācijas par Iaso un Holy tējām un ari pasūtit var atrast mājas lapā http://www.iasotejalv.ucoz.lv/
  Daina 26443427 skyp ezuks15

 9. Anonīms // 28 janvāris, 2012 22:41  

  Labdien. Holy teja ir noperkama www.ebay.com
  Es iegadajos no USA 3 menesiem (3x8 pakas) ar visu piegadi uz Latviju. Sanaca USD 51,08

 10. Unknown // 03 aprīlis, 2017 07:22  

  Investori cer nopelnīt vairāk nekā bankas, izsniedzot finansējumu uzņēmumiem, tie ir gatavi uzņemties lielāku risku un neprasa ķīlu. https://www.cityfinances.lv

Komentāra publicēšana