Attieksme pret atteikumiem

Ziņu veidoja Ģirts | 21:05 | | 6 comments »

Saki ne atteikumam Vai nav tā, ka pirmais vārds kuru iemāca mums vecāki ir "NĒ"? Kā viņi mums iemācīja šī vārda nozīmi? Izraisot sāpes Jūsu muguras apakšdaļā. Viņi iemācīja Jums "NĒ" nozīmi ar vienīgo viņiem pieejamo veidu, iemācot, ka ir jābaidās no šī vārda.

Kas šodien ir tas vārds, kas stāv starp Jums un visu to, ko Jūs gribat? Starp Jums un visu, ko jūs vēlaties sasniegt, ir "NĒ".

Mums ir “iepotēta” nepareiza attieksme pret vienu no fundamentālām izpratnēm, kura jau sen ir zaudējusi noderīgumu mūsu dzīvē.
Tā ir nopietna problēma. Tās atrisināšana palīdzēs Jums tīkla mārketingā vairāk, kā kaut kādu tirdzniecības paņēmienu apguve.

Attiecībās mēdz būt tā, ka cilvēki ar kuriem Jūs komunicēsiet, centīsies uz Jums “izlādēt “ savas negatīvās emocijas. Kāds vai kaut kas, būs paspējis izsist Jūsu sarunu partneri no garīga līdzsvara, vēl pirms Jūs pie viņa vēršaties. Centieties šādā situācijā saglabāt savu cieņu un mēģiniet tikšanos pārlikt.

Pilnīgi visi distribūtori, neatkarīgi no to kvalifikācijas līmeņa, cenšoties piesaistīt savai kompānijai kādu cilvēku, saskaras ar atteikumiem.

Profesionāli raksturo viņa spēja nesamaitāt savu garastāvokli saskaroties ar atteikumiem.
Svarīgi ir atcerēties, ka vairākums saka “nē” bieži pat nesaprotot par ko iet runa. Bieži tas ir saistīts ar to, ka šim cilvēkam vispār ir grūtības ar lēmumu pieņemšanu. Lielākoties cilvēki piekrīt tikai pēc vairākkārtējas griezšanās pie viņiem.

Ar to ir saskārušies pilnīgi visi MLM (Multi level marketing) organizāciju līderi. Tāpēc nevajadzētu “Nē” uztvert kā kaut ko nāvējošu.

Autore: Svetlana Maršujeva
Rakstu krieviski var izlasīt šeit
Attēls ņemts šeit

6 comments

 1. Anonīms // 06 oktobris, 2008 21:56  

  super...trāpīts desmitnieka...paldies
  Liga

 2. Iveta // 12 oktobris, 2008 22:51  

  Jā, ir par ko aizdomāties... jāmaina domāšana, bet ko darīt, lai mūsu bērniem šis vārds neasocējas ar aizliegumu vien?

 3. Anonīms // 16 janvāris, 2009 17:25  

  aizvietot ar vārdu "labāk tā"un smaidu galā :) esmu MLM pārstāve,ez zinu to ,es varu saniegt to ko es gribu ,arī ja kāds saka nē,vnk,to vajag apspēlēt!

 4. Maiga // 04 augusts, 2009 18:51  

  Atteikums ir jāpieņem kā normāla parādība. Mēs katrs esam kādam teicis "Nē". Ne katrs produkts ir vajadzīgs visiem, ne katrs pakalpojums ir vajadzīgs visiem. Mums ir jāmeklē tie cilvēki, kuri teiks "Jā".

 5. Anonīms // 24 februāris, 2010 16:52  

  man biezhi saka nee ,kad es gribu kaadu uz gultu aizvest ...kaa lai apspeelee taa lai vinja teiktu jaa -nes mani .

 6. Ģirts // 25 februāris, 2010 22:50  

  Velti uzmanību, laiku esi romantisks, uzklausi, sadraudzējies, iemīlies un iemīlini sevī, velti uzmanību vienai, nevis daudzām un tad iespējams sadzirdēsi frāzi ko ilgojies dzirdēt :)

Komentāra publicēšana