bokitko_smakotin Divi Krievijas tīkla mārketinga pārstāvji, bloggeri nu jau arī twitterotāji, kuru darbībai regulāri sekoju - Jekaterina Bokitko un Dmitrijs Smakotins ierakstījuši vienu no maniem favorīt audio podcastiem.

Dzīve iet uz priekšu un ienes savas korekcijas dzīvē. Tas pats nenovēršami notiek arī tīkla mārketingā un šiem cilvēkiem, manuprāt ir izdevies šīs izmaiņas apjaust, nodefinēt un darīt saprotamas cilvēkiem. Lai saprastu par ko runa, jānoklausās. Audio.

Jāsaka, ka šī ideoloģija lielā mērā palīdzējusi man darboties un veidot, gan šo blogu, gan sociālo tīklu mlm pārstāvjiem.

Ja tu netici, ka dzīve tuvākajā nākotnē būs savādāka un ka nāksies pārkārtoties tad apskaties šo video Winking

 

3 comments

 1. AGITA, // 20 aprīlis, 2009 20:47  

  Iesaku noklausīties audio ierakstu katram, kas nopietni uztver informācijas vērtīgumu, savā uzņēmējdarbībā MLM....klausīties- tā arī ir aktīva darbība :)
  Paldiesa Ģirt:)
  Kur Tu viņus atrod?...ko nozīmē PODCASTS?

 2. Ģirts // 20 aprīlis, 2009 22:01  

  Tā pa vienkāršam tie ir cilvēku ierunāti audio faili par visdažādākajām tēmām, kuras tu vari noklausīties uz ipoda vai jebkura mp3 atskaņotāja.
  No http://termini.laka.lv/terms/podcast/ izvilkums
  -"Podcast" ir atvasinājies no "broadcast", ko tulkojam kā apraide.
  -Vispār podcast radies no iPod nosaukuma. Bet mūsu gadījumā tas diez vai ko līdzēs. Lai gan... būtu latviešiem labāka humora izjūta attiecībā uz valodu, varētu jau saukt par "podraide" (izrunā -uo-), diez ko nepareizi jau nebūtu, jo bieži saturs atbilst podam un pēc noklausīšanās pilnīgi noteikti aiziet podā, vai arī, var iPod uzskatīt par tādu mazu līdzi nēsājamu mūzikas "podiņu" (nav taču teikts, ka pods ir slikts vārds, podā arī medus ir). Galu galā angliski "pod" arī ir pāksts, kūniņa, respektīvi, kaut kas, kas glabā ko citu, vērtīgu.

  Meklēju es googlē izmantojot tādus atslēgvārdus kā audiogrāmata mlm u.c. (attiecīgā valodā)
  Esmu savācis diezgan plašu audiogrāmatu kolekciju.

  Par to kā es viņas klausos rakstīju šeit http://www.tiklamarketings.lv/2007/12/k-efektvk-izmantot-braucamo-laiku.html

  Tā pagari sanāca, bet ceru, ka noderēs.

 3. Inguna // 07 maijs, 2009 10:31  

  caur mani var iegādāties gan Smakotina,gan Bokitko dikus.....par TM 2.0 konferenci un kā izveidot tīklu 10 000 3 gados....apmaksa gan tikai webmoney....

Komentāra publicēšana