Divu gadu jubileja

Ziņu veidoja Ģirts | 22:08 | , | 7 comments »

Pamanīju arhīvā, ka šai septembrī aprit divi gadi kopš blogoju par tīkla mārketingu. Ieskatījos ko rakstīju par pirmo gadu. Padomāju, kas jauns ir nācis šajā gadā klāt. Pirmais, kas iešaujas prātā ir:  Sociālā tīkla izveidošana MLM uzņēmējiem. Twitter izmantošana  tīkla mārketingā. Tīkla mārketinga radio raidījumu ieraksti kā arī vairāki apmācību semināri dažādu tīkla mārketingu kompāniju pārstāvjiem par to kā pārdot krīzes laikā, ko veidojām kopā ar Panākumu ABC. Protams, ka vēl arī rakstu veidošana par tīkla mārketingu, kā arī iepazīšanās ar dažādu kompāniju pārstāvjiem, gan virtuālajā, gan reālajā pasaulē. Paldies, ka esat kopā ar mums. Daudz laimes, gan Jums, gan mums!

7 comments

 1. Zigmars Rozentals // 30 septembris, 2009 12:07  

  Apsveicu!

 2. Ģirts // 30 septembris, 2009 19:56  

  Paldies

 3. AGITA, // 06 oktobris, 2009 15:21  

  Paldies Ģirtam!...un apsveicu MLM Līderus, kas sniedz iedvesmu un māca atrast ceļu uz finansiālu brivību, nenodarot pāri citiem.

 4. Ģirts // 07 oktobris, 2009 19:37  

  Paldies. Forši teikts.

 5. Anonīms // 25 oktobris, 2009 13:16  

  Neko citu izņemot slavinājumus te nevar atrast, interesanti: Vai šos tekstus raksta paši tīkla mārketinga dalībnieki, vai arī cilvēki no malas? Interesanti... Ja gadā pēc statistikas uz vienu tirgotāju sanāk 1160 Euro (konkrēti Latvijā), baigais ienākums, es tiešām kļūtu ``stāvus`` bagāta. izskrienies, satiecies, beigās saņem to ko esi nopelnījis, jaaaaaaaaaaa....

 6. Ģirts // 25 oktobris, 2009 19:20  

  Apgalvojumam par slavinājumiem negribētos piekrist, ja uzmanīgāk pasekosiet līdzi komentāriem un pat manis ievietotiem rakstiem (piemēram par Amway tiesvedību Lielbritānijā) tad pamanīsit, ka runājam arī par tīkla mārketinga ēnas pusēm.
  To apliecina arī Jūsu pieminētais cipars 1160 Euro gadā, kas ir pieminēts šajā lapā. Tātad godīgi stāstam par pieejamo statistiku. Ja runājam par šo ciparu, tad gribētu piebilst, ka ar tīkla mārketingu ~90% gadījumu cilvēki nodarbojas papildus savai tiešajai nodarbei un ~70Ls mēnesī papildus esošajiem ienākumiem, manuprāt nevienam netraucē (īpaši šĪ brīža ekonomiskajā situācijā).
  Protams, ka izvilkt vidējo no šī cipara nav korekti, jo ir kas saņem vairāk un ir cilvēki, kas saņem mazākus ienākumus.
  Tīkla mārketings, nav nekāds brīnumbizness. Līdzīgi, kā jebkurā uzņēmējdarbībā nozīme ir apgrozījumam. Ir apgrozījums ir ienākumi, nav apgrozījuma, nav arī ienākumu.

 7. parfums // 07 jūnijs, 2017 12:08  

  NU a ko tagd? Jāsvin jau 10 gadi :)

Komentāra publicēšana