Kompānijas īpašnieks un dibinātājs ir Helmuts Spikers. Pirms tam viņš bija īpašnieks pasaulē pazīstamajai kompānijai LR, kas bija pati lielākā vācu kompānija tiešajā tirdzniecībā, kura piedāvāja uztura bagātinātājus un kosmētiku.

2005.gadā Helmūts Spikers šo kompāniju pārdeva un 5 gadus ieturēja pauzi, un šo 5 gadu laikā viņš pētīja jaunākās tirgus tendences un jaunus mārketinga plānus.
Kompānijas ofiss atrodas Alishofenē Šveicē.
Servisa centrs un loģistikas centrs atrodas Alenas pilsētā Vācijā.
NWA kompānijas atklāšana notika 2010 gada 1. Maijā. Pašlaik kompānijā ir nodarbināti 100 darbinieku un turpmāk plānots nodarbināt 250 darbiniekus. Helmuts Spikers ir iegādājies patentu parfimērijas BLUE BOX līnijai, kas ļauj viņam vairākus gadus uz priekšu būt vienīgajam ražotājam tirgū.
No pirmā maija NWA piedāvā ap 30 000 preču veidu - kosmētiku, uztura bagātinātājius no Aloe Vera, un pirmpiena - Kolostrom, individuālās smaržas, rotaslietas, džinsus, kafiju, sadzīves tehniku, ūdens filtrus,dzīvnieku barību. Tuvākajā laikā plānots sākt izplatīt vēl vairākas preču grupas.
Patentēta parfimērijas mašīna, kas saucas BLUE BOX, izgatavo individuālas smaržas. Jūs varat izvēlēties jebkuru aromātu no 3500 veidiem, vai ari izgatavot savu individuālu aromātu, izvēlēties individuālu iepakojumu, flakonu ar savu dizainu, uzrakstīt uz flakona un kārbiņas savu uzrakstu, piemēram savu vārdu.
NWA produkcija ir lētāka par 30% salīdzinot ar citām kompānijās, kuras arī piedāvā līdzīgas preces.
NWA dod iespēju nopirkt preces tieši no ražotāja.
NWA partnera statuss dod iespēju iegādāties preces ar 40% atlaidi salīdzinājumā ar pārdošanas cenu.
Nedaudz par kompānijām kas apvienotas NWA aliansē.
Pierre Lang
Pierre lang-ir marka elitārai bižutērijai ar juvelierizstrādājumu kvalitāti. Katru gadu izlaiž 5 miljonus rotaslietu un kompānijai ir filiāles 12 valstis un gada apgrozījums ir 125 miljoni EUR 2009 gadā. Pierre lang ir starp vislielākajām rotaslietu ražotājām Eiropā.
Pierre lang Couture ir uzņēmums, kas ražo ekskluzīva dizainu rotas lietas un ekskluzīvus aksesuārus. Lielākoties tās ir veidotas ar rokām, ir arī plašs klāsts dizaineru izstrādātas rotaslietas.
Re-Vita Asia
Re-Vita ofiss atrodas Taipejā Taivānā. Kompānijai ir plašs tīkls Āzijas valstis. Kompānija ražo uztura bagātinātājus un ir tendēta uz jaunākajām tehnoloģijām
Re Vita USA
Re Vita USA ir izveidota 20 gadus atpakaļ un 2009 gadā sasniedza 35 miljonus EUR apgrozījumu.
Re Vita Usa ofiss atrodas Floridā Amerikas Savienotajās valstis. Pēdējos 15 gadus Re Vita ir ziedojusi 40 miljonus dolārus trūkumā un badā nonākušajiem bērniem.
Blue Nature
Līdzās tādiem produktiem kā Aloje Vera uztura bagātinātāji un kosmētika, šīs kompānijas piedāvājumā ir parfimērijas brends Blue-box.
Apas Vital
Apas Vital-kompānija ražo ūdens filtrus un izmanto pašas jaunākās un modernākās tehnoloģijas, izmantojot vairāk līmeņu filtrāciju, tā saucamo membrāno filtrāciju ūdens tiek attīrīts no nevēlamā piesārņojuma. Izstrādātā sistēma ievēro visaugstākos drošības noteikumus elektroiekārtām Visi ir sertificēti
Kafijas klubs-Coffe club
Kompānijas Coffe Club devīze skan-Mūsu kafija smaržo pēc augstākās kvalitātes.
Kopā ar klasiskajām šķirnēm, kā piemēram ekspreso,kafija bez kofeīna, ir ari tādas ekskluzīvas šķirnes kā Acai coffe, Soja coffe, Tunguska koffe.
Kā ari kafijas kluba veikalā var nopirkt kafijas automātu divās krāsās baltu un melnu.
TEX 4  NET
Tex 4 net ir viss ,kas saistīts ar dizainu, visaugstākās kvalitātes asortiments, pasaules tirgu iekarojuši modeļi, pārbaudīta kvalitāte un plus vēl fantastiska cena.
Animal Delux.
Animal  Delux piedāvā barību dzīvniekiem-suņiem, kaķiem, zirgiem. Pareiza dzīvnieku ēdināšana ieņem galveno vietu kompānijas prioritātēs. Piedāvājumā ir gan sausā ,gan konservētā barība. Dzīvnieku ēdināšana ir tā, kas veikusi miljoniem apgrozījumu iepriekšējos gados.
Profesora Wirta institūts.
Galvenā institūta tēma ir individuālie uztura bagātinātāji, diēta un pareiza ēšana.
Profesionālā komanda sastāv no mūsdienu zinātņu doktoriem Alfrēda Wirta, doktora Mihaila Hama, medicīnas zinātņu profesora J.  Krutmana. Programma strādā no 01.08.2010.

Mārketinga plāns
 Mārketinga plāns ir kombinētais. Jūs saņemat papildus atlaidi no personīgā pirkuma no 3% līdz 21%,kā ari starpību starp jūsu procentu līmeni un Jūsu partneru procentiem. Ja piemēra Jūs atrodaties 21% līmenī, bet Jūsu partneris piemēram 9%,tad jūs saņemat 12% no partnera komandas apgrozījuma. Kompānija piedāvā arī bonusu dziļumā sākot no 15% un arī automašīnas bonusu sākot no 15%.Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ja esi sasniedzis 15% līmeni un tavas komandas apgrozījums ir 2000 EUR. kompānija lietošanā nodod jaunu automašīnu uz 3 gadiem, tā saucamo darba mašīnu. Mašīnā pašam ir jālej tikai benzīns un jāmaksā apdrošināšana.
Vairāk par kompānijas NWA mārketinga plānu skaties

Kontakti
Daina Baikova
T.26443427
Skyps:  ezuks15
e-pasts:  ezis20@gmail.com

6 comments

 1. s // 02 novembris, 2010 15:59  

  Viens no produktiem,kuru ieteiktu ipaši ir uztura bagātinātājs no kompaanijas NWA Latvija internetveikala Colostrum no pirmpiena.

  Uztura bagātināju Colostrum no kompānijas NWA internetveikala izgatavo no pirmpiena, izmantojot speciālu tehnoloģiju, kas saglabā visus pirmpiena komponentus, pārstrādājot savākto govs pienu pirmajās 36 stundās pēc atnešanās.
  Colustrum ,kas izgatavots no pirmpiena ir lieliska pārtikas piedeva ar augstu uzturvērtību. Tajā ir olbaltumvielu un nukleīnskābju sintēzei nepieciešamās vielas, vitamīni, neaizvietojamās aminoskābes, fermenti, minerālvielas un citi bioloģiski aktīvi elementi. Optimāls tauku, aminoskābju un cukura savienojums regulē gremošanas sistēmas darbību. Pirmpiens nostiprina veselību, tam piemīt pretvīrusu, antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība.
  Kompānijas NWA uztura bagātinātāja Colostrum pirmpiena galvenā priekšrocība ir spēja paaugstināt imunitāti. Colostrum satur imunitātei nepieciešamos faktorus, tai skaitā plaša darbības spektra imunoglobulīnus ar antiķermenīšiem pret vīrusiem, baktērijām, sēnītēm, kuras mīt zarnu traktā. Pamata aizsardzība izpaužas kuņģī, zarnu sienām, bronhos, t.i., patogēno mikroorganismu uzkrāšanās vietās. Imūnie faktori traucē to attīstību un toksīnu ražošanu.
  NWA internetveikala uztura bagātinātāja Colostrum govs pirmpienā atrastie imūnie faktori saglabājās tos nododot no vienas zīdītāju sugas otrai, tādēļ tas ir derīgs arī cilvēkam.
  Colostrum pirmpiens
  Nostiprina imūno sistēmu, īpaši cilvēkiem ar imūnās sistēmas traucējumiem;
  Pasargā no autoimūnām slimībām (reimatiskā artrīta, sejas ādas tuberkulozes, autoalerģijas, astmas, izkaisītās sklerozes, I tipa cukura diabēta, anēmijas u. c.);
  Regulē iekaisuma procesus organismā;
  Samazina ļaundabīgo audzēju risku;
  Ļauj palielināt muskuļu masu;
  Normalizē apetīti,palīdz kontrolēt svaru.

  Colostrum sastāvs: govs pirmpiens, Flanagana mikroklasteri (attīrīts ūdens, silicija oksīds, kālija karbonāts, magnija sulfāts), rīsu milti, magnija stearāts.
  Lietošana: kā uztura bagātinātājs, uzdzerot glāzi ūdens. Vislabāk lietot tukšā dūšā vai pirms ēšanas.
  Galvenās kompānijas NWA internetveikala Latvijā Colostrum pirmpiena bioloģiski aktīvās vielas

  Imunoglobulīni IgM, IgG, IgA, sekretorais imunoglobulīns A - izpilda aizsargfunkcijas, efektīvi neitralizē vīrusus, rauga kultūras, iesaista īpašus antiķermenīšus pret slimības izraisošiem mikroorganismiem.
  Leikocīti - nodrošina aizsardzību pret mikroorganismiem.Imūnās sistēmas regulatorās funkcijas nodrošina palīgfaktori:
  Peroksidāzes fermenti - oksidē patogēnos mikroorganismus
  Oligosaharīdi un polisaharīdi - neitralizē dažas baktēriju sugas
  Laktoferīns - dzelzi saistoša olbaltumviela, veicina labāku dzelzs uzsūkšanos no pārtikas produktiem un uztura bagātinātājiem
  Polipeptīdi (pamatā aminoskābe prolīns) - regulē imūnās sistēmas aktivitāti, stimulē vai nomāc imūno reakciju, novērš autoimūno slimību attīstību
  Audu transformētāji - polipeptīdi, kuri aktivizē šūnu proliferāciju, atjauno audus, veicina brūču dzīšanu. Ir dati par pretvēža aktivitāti cilvēka organismā.
  Nukleotīdi - nozīmīga loma šūnu metabolismā, ogļhidrātu maiņā.
  Vitamīns A - nepieciešams imūnai sistēmai, sevišķi aizkrūts dziedzera darbībai, kontrolē imūnās sistēmas darbību, sintezējot limfocītus un izstrādājot antiķermenīšus.
  Vitamīns B12 - svarīgs asinsrades procesā, normalizē nervu sistēmas funkcijas, aknu fermentatīvo darbību.
  Vitamīns E - antioksidants, neitralizē brīvos radikāļus, kuri rodas organisma metabolisko procesu rezultātā.
  Colostrum pirmpiens vēl satur dažādus minerālus un mikroelementus (magniju, varu, cinku, selēnu, dzelzi, fosforu, mangānu u.c.).
  PIRMPIENS Colostrum no NWA Latvija internetveikla ir brīnišķīga dabiska pārtikas piedeva, kura satur imunitāti paaugstinošas vielas un izmantojama veselības nostiprināšanai.
  Vairāk informācijas
  http://www.nwainternetaveikals.com/2010/10/uztura-bagatinatajs-no-kompaanijas-nwa.html

 2. s // 02 novembris, 2010 16:02  
  Šo komentāru ir noņēmis autors.
 3. Daina Baikova // 05 marts, 2011 23:05  

  Tagad esmu izveidojusi ari savu mājas lapu ,kurā skaidri un saprotami uzzināsiet par NWA Latvija Super Stars piedāvātajām gan biznesa iespējām gan ari kā iegādāties NWa produkciju.
  http://www.nwalatvia.lv
  Daina Baikova
  T.26443427
  skyp ezuks15

 4. s // 24 augusts, 2011 22:09  

  Kopš rakstiju šo rakstu ir pagājis vairāk par pusgadu un tagad jau NWA oficiāli ienāk Latvijā.
  Vairāk informāciju iegūsi apmeklējot manu blogu

  http://www.nwainternetaveikals.com/2011/08/sakusas-pirmas-sarunas-par-nwa.html

  Daina Baikova
  T.26443427
  skyp ezuks15

 5. Obtainer // 10 aprīlis, 2012 22:04  

  Apcietināšanas orderis pret NWA Direktors Frīdriha Gerdtoberens

  http://www.obtainer-online.com/haftbefehl_gegen_nwa_geschaeftsfuehrer_friedrich_gerdtoberens_3_1595_DE.html

  http://www.obtainer-online.com/besiegelte_pleite%3A_untergang_der_network_world_alliance_(nwa)_altishofen_3_1440_DE.html

 6. Unknown // 03 aprīlis, 2017 07:23  

  Investori cer nopelnīt vairāk nekā bankas, izsniedzot finansējumu uzņēmumiem, tie ir gatavi uzņemties lielāku risku un neprasa ķīlu. www.cityfinances.lv

Komentāra publicēšana