Kosmētikas ražotājs Eliēr International atvēris jaunu pārstāvniecību Sanktpēterburgā, vēsta laikraksts Dienas Bizness.
Tāpat uzņēmuma pārstāvniecības tiek veidotas arī Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā un Norvēģijā. Sanktpēterburgas pārstāvniecības izveidē ieguldīti vairāki desmiti tūkstošu eiro, un tās ofiss atrodas pilsētas centrā līdzās citu Latvijas ražotāju pārstāvniecībām. 
Eliēr bizness balstās uz rekomendāciju biznesu, tas izveidots 2010. gada martā, un, pēc kompānijas vadītāja Valentīna Jeremejeva paustā, ideja ir attaisnojusies. Patlaban kompānijai ir aptuveni 20 tūkstoši lojālo klientu – biznesa partneru, un to skaits arvien palielinās.
Pēc uzņēmuma vadītāja teiktā, produktu pārdot caur lielveikaliem ir vecmodīgi, turklāt labam produktam tērēt līdzekļus reklāmai nav nepieciešams. „Brends aiz brenda skalo smadzenes un meklē iespējas, kā to efektīvi izdarīt. Bet mūsu pozīcija ir – atpakaļ pie dabas” tā V. Jeremejevs. Viņš uzskata, ka visefektīvākais veids ir pārdot, sniedzot personīgu rekomendāciju.
Eliēr pašlaik strādā pie uztura bagātinātāja izstrādes, kas pārdošanā varētu parādīties jau drīzumā. Pirmās atsauksmes jau esot pozitīvas. Investīcijas uztura bagātinātāja izveidē mērāmas aptuveni pusmiljona latu apmērā, bet kopējie ieguldījumi biznesa attīstībā – ap pieciem miljoniem eiro. Produkcija tiek ražota Olainē, tā izstrādāta sadarbībā ar Šveices laboratoriju, un tās ražošanā izmanto dūņas, kuru atradne ir netālu no Skaistkalnes.
Raksts ņemts no šejienes

Komentāra publicēšana