Uzmanību Finansu Piramīda! Savu darbību pēc 13 dienām plāno uzsākt nelegāla finansu piramīda Swissgolden, kura veidota līdzīgi, kā jau pastāvošā EmGoldex, Canadian Diamond Trader u.c. Šobrīd jau arī Latvijā censoņi piedāvā iepriekšēju reģistrēšanos tikai par 20 dolāriem. Zelts saka krāpnieciskā mājas lapa, būs jāpērk pēc tam.

Lai iestātos piramīdā, kad projekts startēs tiks piedāvāts pirkts zelta stieņus 500 EUR, vērtībā. Mārketinga plāns ir matrica, kuru aizpildot tiek solīta izmaksa 3500 eiro. Izanalizējot produktu, mājas lapā aprakstīto matricas mārketinga modeli, es secināju, ka nepastāv finansu instrumenti (atskaitot treidu), kurā būtu iespējams gūt 700% (jeb 7x pret investēto kapitālu) pelņu tik īsā laikā. Arī ar treidu, ilgtermiņā šāda peļņa ilgstoši ir ļoti maz ticama. Secinājums nauda tiek maksāta pēc "ponci shēmas" un zelts ir tikai aizsegs, lai radītu produkta ilūziju un lielāku alkatību. Secinājums 98% ieguldītāju, kā liecina statistika atkal zaudēs naudu.

Atcerieties, līdzdalība šādā pasākumā ir krimināli sodāma! ES likumdošana no 2013. gada nosaka, ka par līdzdalību finansu piramīdās tiek sodīti ne tikai organizatori, bet arī dalībnieki, kas guvuši no pasākuma lielāku peļņu nekā ieguldījuši. Jo, ja kāds naudu nopelna piramīdā automātiski tas nozīmē to, ka kādam tā nauda nākusi ar viltu, meliem un maldināšanu izkrāpta. Vai tas ir ētiski? Nē. Vai tas ir godīgi? Nē. Vai tas ir likumīgi? Nē.

Secinājumus izdariet paši. Reputāciju TM krāj un pelna gadiem, bet pazaudēt to var 1 dienā, piemēram startējot finansu piramīdā.

Vēlot Jums panākumus godīgā un ētiskā biznesā
Mārtiņš Kalējs

tiklamarketings.lv@gmail.com

2 comments

  1. Anonīms // 19 februāris, 2013 20:38  

    EmGoldex pavisam noteikti nav ponci shēma, nedz nelegāla piramīda. Ir pārāk daudz komponentes, kas paskaidro un norāda uz to, ka EmGoldex funkcionē pēc ārkārtīgi labi izstrādātas atalgojuma shēmas. 2.kārt EmGoldex programmā izmaksātie līdzekļi nekrīt no gaisa, slikti būsiet analizējis. Un Tas, cik ātrā vai ilgā laikā gūst peļņu, ir ļoti atkarīgs no paša cilvēka, tāpēc jau to sauc par MLM. Par swissgolden gan īsti nezinu, ko teikt, ir vairāki mulsinoši momenti.

  2. Unknown // 27 novembris, 2014 17:37  
    Šo komentāru ir noņēmis autors.

Komentāra publicēšana