Kyani produkti notificēti Latvijā

Ziņu veidoja Unknown | 16:30 | 4 comments »

Lāčplēša dienā, 11.novembrī, Pārtikas un Veterinārajā Dienestā (PVD) produktu notifikāciju un atļauju aktīvai darbībai Latvijas tirgū, ir saņēmusi ASV kompānija Kyani Inc. Mēnesi iepriekš atļauja saņemta arī Lietuvā. Zīmīgi, ka Igaunijā kompānija ir pārstāvēta jau 4 gadus, sasniedzot apgrozījumu 300 000 EUR/mēnesī.
Kyani ir dibināta Idaho Falls, 2006. gadā, un kopumā darbojas vairāk kā 55 pasaules valstīs, pamatoti tiek uzskatīta par vienu no tiešās pārdošanas industrijas flagmaņiem. Kompānija līdz šim Latvijas un Lietuvas tirgū oficiāli nebija pārstāvēta.
Kyani, ir inovatīva kompānija, kura ražo dabīgus veselības produktus, izmantojot jaunākas un progresīvākās tehnoloģijas. Kompānijas produkti ir zinātniski pamatoti un tos ir izvērtējuši neatkarīgi nozares eksperti, saņemot starptautisku atzinību un vairākas prestižas balvas.
Kyani darbību uzrauga 1968. gadā dibinātā Eiropas tiešās pārdošanas asociācija SELDIA, (www.seldia.eu) ļaujot kompānijai būt vienai no tām 23 pārstāvēm savā nozarē, kurai asociācija ir piešķirusi prestižo korporatīvā partnera statusu. Tas ir apliecinājums, ka kompānija praktizē pilnībā caurspīdīgu un ES likumiem (arī Latvijas Republikas likumiem) atbilstošu, legālu biznesa modeli. Kompānijas mērķis ir nodrošināt papildus garantijas kompānijas klientiem un partneriem visās pārstāvētajās ES un Eiropas ekonomiskās zonas valstīs, tā ceļolt tajās tiešās pārdošanas nozares prestižu.
2013. gada janvārī kompānija saviem partneriem, kā pirmā industrijā ieviesa iekšējo "pensiju" uzrkrājumu, kurš partneriem piejams jau pēc piecu gadu sadarbības ar Kyani. Kyani produkti, biznesa modelis un izmaksu plāns tiek raksturots, kā viens no progresīvākajiem savā nozarē, un ir pierādījis sevi darbībā, tai skaitā Igaunijā un citos Austrumeiropas valstu tirgos.

Kyani biroja adrese:
Bērzaunes iela 7
Rīga LV - 1038
Latvija
www.kyaniscience.com
www.kyani.net (id: 725748)

4 comments

 1. onDo // 11 jūnijs, 2015 17:49  

  Tagad tik jāsāk b2b pārdošana :))

 2. gudriem // 27 jūlijs, 2015 13:24  

  Interesanti, kur ir iespejams tagad nopirkt Kyani produktus Latvijā

 3. magnolija // 06 augusts, 2015 01:18  

  Es šo kompānijas produkciju lietoju jau vismaz 5 gadus atpakaļ.
  Arī Igaunijā pabiju pirmsākumos. Ir tur labas lietas, bet vai lietot šodien? - Nē! Tāpēc , ka tas jau noiets etaps, ir efektīgāki produkti, jaunas tehnoloģijas, spēcīgākas kompānijas.

 4. limits // 17 jūlijs, 2016 19:12  

  Un kā? ŠIs aizgāja?

Ierakstīt komentāru